Kohtumine spordiklubiga SEIBUN

Seibun kohtumine«Tugevatel õpetajatel kasvavad tugevad õpilased» - Masutatsu Oyama – võitluskunstide meister ning Kyokushinkai karate stiili asutaja.

11. septembril kohtusid valimisliidu Restart Kohtla-Järve esindajad Jaanek Pahka, Kaie Raidma, Diana Berseneva ja Kristiina Pavlova spordiklubi SEIBUN treeneri Aleksei Korikoviga ja tema tugevate õpilastega. Ülim au ja rõõm on kohtuda Kohtla-Järve linna noorte sportlastega, kes on korjanud tšempionitiitleid nii Euroopast kui ka kaugemalt. Restart andis sportlastele üle kingitused – klubi sümboolikaga joped, ning soovis edu eelseisvatel spordivõistlustel.

Kohtla-Järve linna eri linnaosades tegutseb üle 60 spordiklubi. Linna elanikud saavad valida endale ja oma lastele meelepärase tegevuse enam kui 25 spordiala hulgast. Linna eelarves on noortespordi ja spordiklubide toetamiseks ette nähtud ligi pool miljonit eurot. Reaalsus on aga see, et enamus spordialasid on kättesaadavad siiski vaid hästi kindlustatud perede lastele ning treener-tegevus baseerub enamasti entusiasmil.

Kohtumise käigus esitasid SEIBUN klubi kasvandikud mitmeid küsimusi linna juhtimisest üldisemalt ning Restart Kohtla-Järve valimisliidu programmi, hariduse ja spordi valdkondade arendamise strateegia ja eesmärkide kohta. Kohtumiseks planeeritud ajast jäi puudu kõigile küsimustele vastamiseks. Võib öelda, et kohtumine kujunes konstruktiivseks ja infoküllaseks, samas oli õhkkond läbivalt soe ja sõbralik.

Valimisliit Restart Kohtla-Järve soovib spordiklubile SEIBUN pikki tegutsemisaastaid ning klubi kasvandikele silmapaistvaid spordisaavutusi.

logo 

KOHTLA-JÄRVE -
PAREMATE VÕIMALUSTE LINN!