Ametiühingud heidavad Keskerakonnale kinda

Screenshot 9

Meie linna peamine probleem on see, et tiksutakse paigal. Võib olla ei olegi küsimus niivõrd ideede puuduses kui selles, et inimesed ei julge enam midagi öelda ega muuta, sest see tähendab riski võtmist, silma paistmist ning seega valitakse vaikiv nõusolek kehtiva korraga.

Nõustun Juliaga, et linnavolikogus peavad olema sõltumatud ja vabad inimesed, kes ei ole seotud tööga linnavalitsusest või selle allasutustest. Samuti on väga õige Marina tähelepanek, et kui võimul on aastakümneid ühed ja samad inimesed, siis on naiivne loota, et linna arengus mingeid positiivseid edasiminekuid oodata oleks.

Meie valimisliidu liikmed on sõltumatud ja oma otsustes vabad. Meie oleme need, kes ei karda linnavalitsuse ametnikelt nõuda, et nad oma tööd hästi teeksid, meie ei hakka kellegi seljatagust kaitsma, kui ta oma kohustustega hakkama ei saa ja meie ei karda volikogus öelda, et linnapea ja volikogu esimehe töötasu on ülepaisutatud.

Janek Pahka

https://pohjarannik.postimees.ee/7207462/ametiuhingud-kavatsevad-heita-kohtla-jarvel-keskerakonnale-kinda?fbclid=IwAR1Kh0gu5WYBsVXjNnzKRFSTvLTYXCvvhROTaan-QqU85cu6Ld6VZgNZB9U

 

logo 

KOHTLA-JÄRVE -
PAREMATE VÕIMALUSTE LINN!