Turvalisus ennekõike

turvalisus1

Reedel 04.09.2021 külastasime Päästeametit. Kohtla-Järve Komandos võõrustasid meid Ida-Virumaa päästepiirkonna juhataja Tarmo Anton ja Kohtla-Järve komandopealik Kaarel Kuznetsov.

Kohtumise eesmärk oli rääkida turvalisusest Kohtla-Järve linnas. Restart Kohtla-Järve programmi punk turvalisuse parandamisest ei tähenda seda, et sooviksime tänavatele tuua vabatahtlike patrullid punaste lintidega käistel vaid turvalisust laiemalt. Nendeks on tuleohutus, gaasiohutus, kriisiolukorras toimetulek ja palju muud.

Enam, kui kaks tundi kestnud kohtumisel saime ülevaate hetkeolukorrast. Päästeameti poolt tuli palju soovitusi, mida võiks ja saaks kohalik omavalitsus elanike turvalisuse tagamiseks ära teha ning hulgaliselt ettepanekuid, mida tuleks kindlasti teha.

Ühe murekohana jäi kõlama ka see, et omavahelist suhtlust kohaliku omavalitsuse ja jõustruktuuride vahel võiks olla kordades rohkem, kui seda on täna. Meie meeskond peab väga oluliseks koostöö tõhustamist jõustruktuuridega ja selle suuna me ka võtame.

Fotol vasakult: Ida-Virumaa päästepiirkonna juhataja Tarmo Anton, valimisliidu Restart Kohtla-Järve liikmed Jaanek Pahka ja Diana Berseneva, Kohtla-Järve komandopealik Kaarel Kuznetsov ja Restart Kohtla-Järve liige Anna Pivneva

logo 

KOHTLA-JÄRVE -
PAREMATE VÕIMALUSTE LINN!