1

OLGA GUDKOVA (parteitu)

Sündinud 15. mai 1961.a Severodvinski linnas, kus lõpetasin 1978.a kooli ja läksin edasi õppima toonasesse Leningradi. 1984.a lõpetasin õpingud Plehhanovi nimelises Leningradi Mäeinstituudis ja omandasin mäeinsener-ekonomist eriala ning mind suunati tööle Eestisse

1984-1990 A.Skotšinski nimelise Mäeinstituudi Eesti filiaal – noorem teadustöötaja, pearaamatupidaja, peaökonomist

1990-1992 Kohtla-Järve linna Kaubanduse Peavalitsus, finantsosakonna juht

1992-1993 Pearaamatupidaja mitmes äriühingus

1993-... Raamatupidamisbüroo Genateja juhataja, finants-ja maksukonsultant, õppejõud

Olen alati lähtunud põhimõttest "Kes siis veel, kui mitte mina". Just seetõttu võtsin peale 2017.a toimunud kohalike valimisi aktiivselt osa linna aktiivsete kodanike tegevuses, seistes vastu Kohtla-Järve Linnavolikogu otsusele ametnike palgatõusu osas, linna aukodaniku valimistel ja linna juhtkonna plaanidele anda luba rajada Ahtme linnaossa õlitehas. Osalesin allkirjade kogumise kampaanias ja petitsiooni esitamisel Riigikogu keskkonnakomisjonile seoses õhusaastega Kohtla-Järvel ja sellest tingitud väljakannatamatu haisuga just Järve linnaosas.

2019.a Riigikogu valimistel kandideerisin Erakond Eeestimaa Rohelised nimekirjas .

Minu soov osaleda KOV valimistel on tingitud kindlast veendumusest, et linn vajab juba ammu suuri muutusi, mis nõuavad inimeste igapäevaelu puudutavates küsimustes suuremat tähelepanu. Alustada saab aga kõige vähesemast – tulla valimisjaoskonda ja teha oma valik.

logo 

KOHTLA-JÄRVE -
PAREMATE VÕIMALUSTE LINN!