1

DIANA BERSENEVA (parteitu)

Olen sündinud 1980. aastal ja lõpetasin Narva Kreenholmi gümnaasiumi. Seejärel lõpetasin Kohtla-Järve polütehnikumi erialal tehnoloogiliste protsesside operaator. Minu eesmärk on alati olnud omandada tehniline kõrgharidus, seepärast jätkasin õpinguid samas õppeasutuses keskkonnakaitse erialal (rakenduskõrgharidus).

2014. aastal omandasin Tallinna Tehnikaülikooli Virumaa Kolledžis magistrikraadi keemia ja kütusetehnoloogia erialal.

Selline põhjalik tehniline haridus võimaldas mul edukalt karjääriredelil ülespoole liikuda. Minu tööalane tegevus algas VKG Resins ASis kvaliteedi- ja keskkonnakaitse spetsialistina. Seejärel märkas Viru Keemia Grupp ASi juhtkond minu suhtlemisoskust ja ma läksin tööle müügiosakonda, kus suureks väljakutseks sai minu jaoks sellise keerulise ja vähetuntud toote nagu põlevkivikeemia müük. Ma suutsin selle väljakutsega edukalt hakkama saada mitte ainult tänu ärivõtete rakendamisele rahvusvahelistel läbirääkimistel, vaid ka sellele, et tegelesin samaaegselt ka teadus- ja arendustegevusega.

Hetkel töötan TalTech Virumaa Kolledžis keemia ja kütusetehnoloogia magistriprogrammi juhina ning annan loenguid õppeainetes hüdraulika, soojus- ja massiülekandeprotsessid.

Mul on ulatuslik kogemus projektide koostamisel ja kaitsmisel, mis on saanud rahastamist riiklikelt ja erafondidelt.

Pühendan oma vaba aega lastele ja ühiskondlikele tegevustele. Olen Sompa elanike liidu juhataja, mis ühendab elanikke selles asulas, kus ma elan. See ei ole riigi- või linnastruktuur, me töötame ainult tänu elanike aktiivsusele, kaitseme nende huve ja loome Ida-Virumaal nii vajalikku ühtsuse ja kogukonna tunnet, mitte põhimõttel "mina elan hästi, sest naabril on kõik halvasti", vaid samaväärselt Euroopa riikidega "ainult siis õitseb ühiskond, kui kõigil on hea elada".

Ida-Virumaal on mul kaks kodulinna: Narva, kus olen sündinud ja elanud 18 aastat, ja Kohtla-Järve, kus olen elanud üle 20 aasta, kus on sündinud minu kaks poega ja elab kogu meie pere. Mul on palju sõpru ja väga lai kontaktide ring, kus suhtlus käib nii eesti, vene kui ka inglise keeles ning ulatuslik koostöökogemus suurte välismaiste ettevõtetega.

Mul on suur soov tuua inimesi kokku ja parendada linnakeskkonda, lahendada probleeme, mitte rääkida nendest. Olen veendunud, et linna juhtimine peab muutuma kvaliteetsemaks, avatumaks, kaasaegsemaks ja sõbralikumaks, st linnavalitsusest peab saama inimliku näoga elanikke teenindav ettevõte. Usun, et minu kogemused, ideed, tehnilised ja ärivaldkonna oskused annavad meie linnale uut energiat. Hääletage muutuste poolt!

logo 

KOHTLA-JÄRVE -
PAREMATE VÕIMALUSTE LINN!